REGISTROVANÍ ZÁKAZNÍCI MAJÍ AUTOMATICKY SLEVU -10%. PRO MONTÁŽNÍ FIRMY, SPOLEČNOSTI, KTERÉ DĚLAJÍ CELÉ TECHNOLOGICKÉ CELKY JSOU SLEVY INDIVIDUÁLNÍ.
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po-pá: 7 - 18 h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

  1. Úvod
  2. Oscilační držáky

Oscilační držáky

Oscilační držáky OWSC (standardní řada) a OWSHD (těžká řada) jsou navrženy pro:

-vibrační síta

-vibrační podavače

-vibrační sušičky

-vibrační hutnící stoly

-ostatní vibračí stroje

KATALOG + TECHNICKÉ PODKLADY: OWC_General_catalogue_02_2020_cz.PDF

Oscilační držáky OWS zajišťují vysokou úroveň pohlcování nárazů díky jejich speciálnímu tvaru interakce čtyř elastických torzních prvků.Každá vložka je implementována, omezená dvěmi čtvercovými profily se čtyřmi gumovými vložkami.

Čtyři torzní prvky jsou kombinovány odlišným způsobem, aby se umožnilo provedení
dvou typů držáků: OWSNE a OWSHD.Oba podobné modely se liší jeden od druhého z hlediska délky a úhlu otevření ramen.Tento rozdíl znamená jiné kinematický mechanismus zajišťující vyšší úroveň tuhosti u modelů OWSHD.

Stejné celkové rozměry umožňují větší vertikální maximální zatížení mírným poklesem
pružnosti.

Oba typy zaručují velmi nízké hodnoty přirozené frekvence blízké 2 Hz, takže se podařilo dosáhnout izolačních úroveň z nosné konstrukce vibračního stroje vyšší než 98%, a to i při minimálních budících frekvencích.

Kromě toho dosahují nízké hladiny hluku. V případě potřeby mohou být vibrační stroje provozovány blízko rezonančnímu stavu.

Oscilační úchyty OWC odolávají pulznímu podávání. Jsou bezúdržbové a mohou pracovat při jakémkoli typu okolní teploty mezi -40 ° C a 80 ° C.

Speciální kinematický mechanismus a vlastnosti gumové vložky umožňují dosáhnout příčné tuhosti rovné asi 10násobku podélné tuhosti (směr podávání dopravovaného produktu). To má za následek zlepšenou účinnost procesu, větší bezpečnost a možnost vyhnout se bočním vodítkům nebo dalším zařízením pro řízení pohybu stroje během přechodného stavu vypnutí.

Oscilační úchyty OWC nevyžadují pravidelné čištění.
Pokud však existují zvláštní požadavky na zařízení, musí si uživatel zvolit vhodné produkty k čištění vibračního stroje, které nepoškozují oscilující držáky (např. Chemické výrobky, které nejsou kompatibilní s gumovými vložkami).

OWC NE STANDARDNÍ ŘADA

 

OWS HD TĚŽKÁ ŘADA

 

 

PŘÍKLADY POUŽITÍ: